LAIVU NOMA

PIEDĀVĀJAM IZMĒĢINĀT SPĒKUS ZIEMEĻU PĒRLĒS - SALACĀ, SVĒTUPĒ, VITRUPĒ, JAUNUPĒ UN KORĢĒ!

APSKATĪTIES VAIRĀK

GALERIJA

APSKATIES, CIK JAUTRI IR GĀJIS!

APSKATĪTIES VAIRĀK

KONTAKTI

JA TEV RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI, TAD UZRAKSTI MUMS!

APSKATĪTIES VAIRĀK

28. APRĪLĪ RĪGAS REĢIONA LABĀKAJIEM LAIVU OPERATORIEM TIKA PASNIEGTAS SERVISA KVALITĀTES SISTĒMAS "Q-LATVIJA" KVALITĀTES ZĪMES. ‘’Q-LATVIJA’’ KVALITĀTES ZĪMI SAŅĒMA ARĪ SALACGRĪVAS NOVADĀ ESOŠĀ LAIVU NOMA ‘’LĀČU LAIVAS’’, KAS ATRODAS IEPRETIM VECSALACAI. ‘’LĀČU LAIVAS’’ PAGAIDĀM IR MAZA,PAGĀJUŠAJĀ GADĀ IZVEIDOTA, BET KVALITATĪVA LAIVU NOMA, KAS PIEDĀVĀ DAŽĀDUS MARŠRUTUS PA SALACU VISAS TĀS GARUMĀ, SĀKOT NO BURTNIEKU EZERU LĪDZ PAT IETEKAI JŪRĀ, KĀ ARĪ MARŠRUTUS PA SVĒTUPI, JAUNUPI, VITRUPI, AUGSTĀKĀ ŪDENS LĪMEŅA LAIKĀ ARĪ PA KORĢI, NODROŠINOT LAIVOTĀJUS AR KANOE LAIVĀM. ŠAJĀ GADĀ NO RĪGAS REĢIONA LAIVU OPERATORIEM KVALITĀTES ZĪMES UN PRESTIŽO NOVĒRTĒJUMU SAŅĒMA TIKAI 3 UZŅĒMUMI, LAI GAN TIKA NOVĒRTĒTAS DAUDZ VAIRĀK LAIVU NOMAS, KAS ATRODAS VISĀ VIDZEMĒ, KĀ ARĪ RĪGĀ.
‘’Q-LATVIJA’’ KVALITĀTES ZĪMI IR IESPĒJAMS SAŅEMT KOMERSANTIEM UN SAIMNIECISKĀS DARBĪBAS VEICĒJIEM, KURI SNIEDZ TŪRISMA PAKALPOJUMUS VISĀ LATVIJAS TERITORIJĀ UN TĀ SNIEDZ IESPĒJU ĀTRĀK, LĒTĀK UN PAŠU SPĒKIEM, IZMANTOJOT EIROPĀ PĀRBAUDĪTAS METODES PADARĪT SAVU PAKALPOJUMU IEVĒROJAMI PIEVILCĪGĀKU KLIENTIEM, TĀPAT, KVALITĀTES ZĪMES IEGUVĒJI TIEK ĪPAŠI IZCELTI ‘’TŪRISMA ATTĪSTĪBAS VALSTS AĢENTŪRAS’’ ĪSTENOTAJĀS MĀRKETINGA AKTIVITĀTĒS UN REKLAMĒTI TŪRISMA INFORMATĪVAJOS KANĀLOS.
KĀ VĒLĀK UZZINĀJĀM, TAD PIE ‘’LĀČU LAIVAS’’ TŪRISMA PAKALPOJUMA SNIEDZĒJIEM BIJA VIESOJUŠIES SLEPENIE KLIENTI, KURI PATIESĪBĀ BIJA ANONĪMIE KONTROLIERI, VĒRTĒJOT PIEDĀVĀTĀ PAKALPOJUMA KVALITĀTI : OPERATORU KOMUNIKĀCIJU AR KLIENTIEM, PIEDĀVĀTĀ INVENTĀRA STĀVOKLI, DROŠĪBAS INSTRUKCIJU IEVĒROŠANU, KĀ ARĪ NORĒĶINĀŠANĀS KĀRTĪBU UN CITAS NIANSES. REZULTĀTĀ IEGUVĀM ATZINĪGI NOVĒRTĒJAMU PUNKTU SKAITU, KAS ĻĀVA BŪT VIENIEM NO TRIM ‘’Q-LATVIJAS’’ KVALITĀTES ZĪMES IEGUVĒJIEM.